Wyprawy- Zanzibar i Tanzania

Wyprawy po polsku: Zanzibar i Tanzania kontynentalna

Od marzenia do przygody

Odkryj ze mna autentyczna Afryke

Zastanawiasz się, jak zorganizować wymarzona wakacje zycia? To właśnie trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce! Wyobraź sobie wakacje, podczas których otoczysz się dziką afrykańską przyrodą, zachwycisz się niesamowitymi zachodami słońca i obudzisz dźwiękami dzikich zwierząt… To wszystko czeka na Ciebie w Tanzanii! Tanzania to bez wątpienia wyjątkowy kąsek dla miłośników podróży. Nie ma gdzie indziej na świecie miejsca, gdzie możesz zbliżyć się do dzikich zwierząt tak blisko, a zarazem cieszyć się widokiem wspaniałych plaż Oceanu Indyjskiego… Nikt nie zaprzeczy, że to połączenie przygody i relaksu to doskonały sposób na odstresowanie.

Dla mnie Tanzania to nie tylko miejsce na mapie – to miłość od pierwszego wejrzenia. Od magicznego Zanzibaru, przez ciepły oddech sawanny, aż po białe szczyty Kilimandżaro i głośne ryczenie lwa o poranku… To wszystko sprawiło, że chciałam podzielić się pięknem tego niesamowitego miejsca. Dlatego przygotowałam kilka wypraw, by pokazać skarby Tanzanii – od dzikiej przyrody, po lokalną kulturę i tradycje. Chcę, abyscie   poznali wszystkie tajemnice afrykańskiego życia.

Mam ogromne doświadczenie w organizowaniu wypraw. Przy planowaniu dłuższych wypraw moje umiejętności i doświadczenie stają się niezwykle ważne. Dbam o każdy detal, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz niezapomniane doświadczenia.

Tutaj rozpoczyna się Twoja afrykańska przygoda. 

Śniegi Kilimandżaro, nurkowanie wokół wysp Mafia i Pemba, polowanie fotograficzne na Wielką Piątkę, wakacje na białych plażach Zanzibaru, przygoda w Rezerwacie Selous, dumnie stojące nosorożce w Kraterze Ngorongoro, stada gnu przekraczające rzekę pełną krokodyli na równinach Serengeti… Tanzania czeka. Po prostu zarezerwuj, spakuj się i rozpocznij swoją przygodę! ZAPRASZAM NA WSPÓLNĄ PODRÓŻ…

12 DNI MiKUMI I ZANZIBAR

OD 995$ OD OSOBY

🌅 Odkryj czar  Zanzibaru, dzika  przyrode  Mikumi i lokalne tradycje! 🦁

📅wyprawa organizowana caly rok 

14 DNI -ZANZIBAR DLA NAJMLODSZYCH

CENA SPECJALNA DLA RODZIN Z DZIECMI

🌟 Zanzibar z nami:

Dla dzieci marzenie, dla rodziców odprężenie🏖️

📅25.07-07.08.2024

14 dnia ZANZIBAR I WIELKA MIGRACJA

2300$ OD OSOBY

   🐾Wielka Migracja na Wyciągnięcie Ręki 🐾

🏝️ Zanzibar i Serengeti w Jednej Podróży 🏝️

📅 **20.08-02.09.2024 / 08-21.09.2024

Tanzania Northern Circuit

20 DNIOWA EKSPEDYCJA-TANZANIA

3500$ OD OSOBY

🌍 PRZEZYJ TANZANIE OD A DO Z: 🐘

🗻 OD KILIMANDŻARO DO ZANZIBARU W 20 DNI 🏝️

📅 25.09-14.10.2024

Mikumi po polsku

SYLWESTER POD PALMAMI

695$ OD OSOBY

🌴 ZACZNIJ NOWY ROK W RAJSKIM OTOCZENIU

SYLWESTER POD PALMAMI! 🎉”

📅 27.12-07.01.2025