Zanzibar i Tanzania po polsku

Wyprawy po polsku: Zanzibar i Tanzania kontynentalna

Od marzenia do przygody

Odkryj ze mna autentyczna Afryke

Hej, tu Sylwia. Znacie moją historię?

W 2009 roku przylecialam do Tanzanii po raz pierwszy, i odkąd postawiłam pierwszy krok na tej niesamowitej ziemi,  czułam, że to miejsce ma coś wyjątkowego, coś, co kradnie serce. Pomimo chwil frustracji i tęsknoty, których nieraz doświadczyłam, moja miłość do Tanzanii trwa niewzruszenie. Nie potrafię sobie wyobrazić życia gdzie indziej.

W 2010 roku zarejestrowalam dzialalnosc jako Tour Operator pod nazwa Wild Hello Tanzania Tours and Safaris Ltd , znana jaka Hello Tanzania. Zdobyłam doświadczenie przez wiele lat  organizujac safari  dla setek  turystów przez najróżniejsze zakątki Tanzanii kontynentalnej i wakacji na Zanzibarze, ale przyznam szczerze – brakowało mi tego bezpośredniego kontaktu, tego uczucia podzielenia się z Wami moją pasją na żywo…

Dlatego w 2023 roku  otworzyłam urokliwy hotel na Zanzibarze-Secret Place Hotel  i lodge w Mikumi-Hello Tanzania Safari Lodge Mikumi. I  chociaż Hello Tanzania nadal oferuje najlepsze safari, to teraz co miesiąc  osobiście zabieram Was w podróż  życia, by pokazać Wam prawdziwą Tanzanię – tę, w której się zakochałam! Przygotowałam dla Was oferty wypraw -raz w miesiacu  mala grupa wybierzemy sie na specjalne wyprawe po polsku -safari polaczone z relaksem na Zanzibarze.  

Przygotowalam dla  Was mnostwo innych propozycji – wyjazdy grupowe i prywatne,  safari od jednodniowych wycieczek po kilkunastodniowe wyprawy do wiekszosci parkow narodowych Tanzanii,  wyprawy do Tanzanii polaczone z relaksem na Zanzibarze oraz po prostu oferty pobytu na Zanzibarze w naszym hotelu.

Mamy coś fajnego dla każdego i na każdą porę roku!

Lakniesz przygód i chcesz zobaczyć kawał świata? Jestem dla Ciebie.   Ale jak  masz ochotę po prostu wylegiwać się na plaży, to też mam dla Ciebie opcje. Singiel w poszukiwaniu przygód z grupą czy rodzina szukająca chillu – trafiliście idealnie. Robie wyjazdy zarówno dla tych dużych, jak i małych podroznikow, a z lotami też pomagamy.

Stawiam na autentycznosc.

Wybierając się na wyprawy ze mną na wyprawe po polsku, otrzymacie nie tylko profesjonalne wsparcie i opiekę, ale przede wszystkim zaproszenie do odkrycia Tanzanii i Zanzibaru  moimi oczami – oczami osoby, która zakochała się w tym kraju bez reszty. Z każdym kolejnym krokiem po tej ziemi, odkrywam ją na nowo, dostrzegając nieznane wcześniej zakątki, spotykając niezwykłe zwierzęta i nawiązując relacje z lokalnymi mieszkańcami. Wyprawy po polsku to nie tylko obserwacja dzikiej przyrody, ale też głębokie zrozumienie kultury i tradycji tego niesamowitego miejsca.

Nie czekaj dłużej! Wybierz idealny dla siebie sezon, spakuj walizki i dołącz do naszej WYPRAWY PO POLSKU. Razem odkryjemy magię Tanzanii kontynentalnej i urokliwego Zanzibaru , a wspomnienia na pewno pozostana w Waszej pamieci  na zawsze.

 

Wyprawy Po Polsku: Odkryj Nasze Wyjątkowe Oferty

wyprawy po polsku

SAFARI PO POLSKU

Mikumi po polsku

WAKACJE NA ZANZIBARZE

WYPRAWY: ZANZIBAR +SAFARI

wyprawy po polsku

SECRET PLACE HOTEL

TROCHE WSPOMNIEN Z MOICH PODROZY

MOJA TANZANIA