Safari po polsku

Odkryj ze mna Dziki Zakątek Afryki

Safari po polsku w sercu Tanzanii

HUMANISTKA z urodzenia i wykształcenia – stąd moja pełna optymizmu wiara we własne możliwości i chęć autentycznego życia, doświadczania wszystkiego, czego można doświadczyć… Z zawodu: MENEDŻER – dzięki czemu udało mi się nadać realny kształt swoim marzeniom i  projekt Hello Tanzania, który powstał ponad 10 lat temu, sprawdza się do dziś.  Z wyboru WAGABUNDA – obywatelka świata ze słowiańską duszą.

Moją pasją jest odkrywanie nowych miejsc, poznawanie ludzi i ich kultury.  Któregoś razu wiatr zaniósł mnie do Tanzanii, gdzie spędziłam kilka lat w regionie Shinyanga.  Przez te lata spędzone samotnie wśród miejscowej ludności, poznałam ich prawdziwe życie.  I nie mogłam tak po prostu wyjechać…

Połączyłam swoją pasję do podróży, miłość do Tanzanii, znajomość wszystkich zakątków kraju i wieloletnie doświadczenie jako menadżer i stworzyłam HELLO TANZANIA – firmę-grupe pasjonatów, którzy chcą  dzielić się pięknem afrykańskiej natury, kultury, tradycji. 

Przygotowałam szeroką gamę ofert safari, począwszy od jednodniowych wycieczek, aż po kilkunastodniowe ekspedycje objęte większością parków narodowych Tanzanii. A dla tych, którzy po intensywnym safari pragną oddechu i relaksu, mam w zanadrzu propozycje połączone z wypoczynkiem na egzotycznym Zanzibarze.

Nie ważne, czy jesteś zapalonym podróżnikiem szukającym przygód, singielem chcącym odkrywać świat w grupie, czy rodzina pragnącą wspólnych niezapomnianych wrażeń – moje safari jest stworzone z myślą o każdym z Was. Dostosowuję oferty tak, aby pasowały zarówno do dużych, jak i małych podroznikow.

Wybierając się na safari ze mną, dostajesz nie tylko profesjonalne wsparcie i opiekę. To przede wszystkim zaproszenie do zobaczenia Tanzanii oczami kogoś, kto pokochał ten kraj bezgranicznie. To okazja do odkrycia jego nieznanych zakątków, spotkań z niezwykłymi zwierzętami i nawiązania relacji z lokalną społecznością. Nasze safari to nie tylko obserwacja dzikiej przyrody, ale głębokie zanurzenie w kulturę i tradycje tego fascynującego miejsca.

Rozumiem potrzebę indywidualizmu i samodzielności, dlatego oprócz zorganizowanych grupowych wypraw, oferuję również safari na miarę – skrojone dokładnie pod Wasze pragnienia i oczekiwania. Moje doświadczenie i umiejętności pozwalają mi zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Marzysz o zobaczeniu śniegów Kilimandżaro? Chcesz odpocząć na białych plażach Zanzibaru? A może pragniesz przeżyć noc w wiosce Masajów, budząc się przy ryku lwa?

Jeśli tak, to nie czekaj! Skontaktuj się ze mną, a razem zrealizujemy Twoje marzenie o przygodzie życia.

Do zobaczenia w Tanzanii!

 

Zobacz rowniez nasza oferte Wakacji na Zanzibarze

 

Na Tropie Przygody: Odkryj Nasze Wyjątkowe Oferty

SELOUS (NYERERE PARK)

🌅 OFERTY SAFARI DO SELOUS  🦁

Safari organizowane caly rok 

 
Mikumi po polsku

MIKUMI

🐾OFERTY  SAFARI DO MIKUMI 🏝️

Safari organizowane caly rok 

 
parki polnocne

PARKI POLNOCNE

🐾 Tarangire -Ngorongoro-Serengeti i inne🏝️

Safari Sezonowe 

 
Gombe Park

GOMBE

🐾OFERTY  SAFARI DO GOMBE 🏝️

Safari organizowane caly rok