Safari po polsku

Odkryj ze mna Dziki Zakątek Afryki

Safari po polsku w sercu Tanzanii i relax na plazach Zanzibaru

Witajcie na mojej stronie poświęconej jednemu z najbardziej fascynujących miejsc na Ziemi – Tanzanii. Przygotowałam dla Was oferty wypraw -safari polaczone z relaksem na Zanzibarze- dostosowane do różnych pór roku, dzięki którym każda wyprawa stanie się niezapomnianą przygodą.

Mój związek z Tanzanią to miłość od pierwszego wejrzenia. Z każdym kolejnym krokiem po tej ziemi, odkrywam ją na nowo, dostrzegając nieznane wcześniej zakątki, spotykając niezwykłe zwierzęta i nawiązując relacje z lokalnymi mieszkańcami. Safari po polsku to nie tylko obserwacja dzikiej przyrody, ale też głębokie zrozumienie kultury i tradycji tego niesamowitego miejsca.

Wybierając się na safari ze mną, otrzymacie nie tylko profesjonalne wsparcie i opiekę, ale przede wszystkim zaproszenie do odkrycia Tanzanii moimi oczami – oczami osoby, która zakochała się w tym kraju bez reszty.

Nie czekaj dłużej! Wybierz idealny dla siebie sezon, spakuj walizki i dołącz do mnie w safari po polsku. Razem odkryjemy magię Tanzanii, która na pewno pozostanie w Waszych sercach na zawsze.

Mikumi po polsku

12 dni Zanzibar i Mikumi po polsku

12dni
Zanzibar /Dar Es Salaam
Zanzibar/Mikumi
From$995
0
View Details